jste zde: úvodní » O nás


Iveza Plzeň - výroba pružin

Výroba pružin IVEZA Plzeň byla založena Ing. Irenou Veltrubskou a jejím otcem v roce 1992. Ihned od svého založení byla zaměřena výhradně na výrobu pružin. Zkušenosti našich zaměstnanců s výrobou pružin jsou však ještě mnohem starší, což je zárukou naší odbornosti.

V počátku byla působnost firmy pouze v Plzeňském kraji, ale kvalitní výroba, rychlé dodávky, nízké ceny a rozmanitost výrobních možností vedly k brzkému získání klientely nejen na celém území republiky, ale i v zahraničí.

Za pozitivními ohlasy zákazníků stojí též letité zkušenosti našich zaměstnanců, kteří svojí zručností i obětavým přístupem k zákazníkům, přispívají k šíření dobrého jména firmy IVEZA Plzeň.

Každému zákazníkovi se individuelně věnujeme, konzultujeme s ním jeho požadavky, navrhujeme způsoby výroby a řešení jeho problému, se snahou o maximální spokojenost každého zákazníka.

Výroba pružin ve firmě IVEZA Plzeň plně uspokojuje požadavky svých zákazníků nejen ve všech průmyslových odvětvích, ale také např. v domácnosti a v zájmových činnostech.


Vytisknout stránku

© Všechna práva vyhrazena Ing. Irena Veltrubská - pružiny, partneři

www stránky ANTstudio.cz